Plán akcí

Tady se dozvíte vše o nadcházejících akcích – kdy proběhnou, co si na ně vzít s sebou a tak podobně...

Pokyny na nejbližší akce

Do konce roku nás čekají tři schůzky (2.6., 9.6. a 16.6.). Prosím, nezapomeňte donést na první schůzku čestné prohlášení!

Milé skautky,

i když se nemůžeme vidět, tak můžeme pokračovat v naší skautské činnosti :). Máte svoje stezky a odborky, které teď můžete bez váhání plnit. Ale pro ty, které by chtěly ozvláštnit svůj den, tu budu vyvěšovat výzvy, které můžete dobrovolně plnit.

1) Dopis: Určitě teď komunikujete hodně přes sociální sítě, ale co si takhle napsat dopis :D. Řekněte si kamarádce, kamarádovi nebo i babičce či dědovi o adresu a pojďte do toho! Můžete tam něco hezkého nakreslit nebo napsat i nějaký vtip :). Určitě tím v této době uděláte někomu velkou radost.

2) Rouška: Všechny určitě nosíte roušky, ale kolik z vás si ji ušilo? :D Zkuste to! Určitě budete mít hned větší chuť ji nosit, když si ji samy vyrobíte :). A aby váš výtvor mohli vidět i ostatní a třeba se i inspirovat, tak mi pošlete fotku (tamoun7@gmail.com) a já ji dám sem na stránky ;).

Tady máte první dvě výzvy. Věřím, že se vám obě určitě podaří a budou vás třeba i bavit.

Mějte se tak krásně jak to jen jde, moc na vás všechny myslím.

Vaše Tami

Červen